Jak samodzielnie korzystać z zabiegów? Część 2

– Zabieg 3:

Opis: Do własnego mieszkania zapraszamy koleżankę z pracy, korzystając z czasowej nieobecności żony. Po jej przybyciu wypijamy razem z nią kawę z koniakiem, po czym proponujemy jej spędzenie dalszej części wizyty w pozycji leżącej, na tapczanie, ponieważ tak będzie wygodniej. Koleżanka, już przed przyjściem przewidując zapewne taki rozwój sytuacji, godzi się na to bez większego oporu i kiedy po jakimś czasie, w pełni zadowoleni z siebie nawzajem, odpoczywamy chwilę, rozlega się energiczny dzwonek, którego, będąc już praktycznie po wszystkim, postanawiamy nie pozostawiać bez odpowiedzi.

Efekt: Lekarz, na podstawie zdjęcia rentgenowskiego, co prawda nie stwierdza u nas złamania podstawy czaszki, jak się obawiał, niemniej leczenie odniesionych urazów oblicza na około dwa miesiące.

– Zabieg 4:

Opis: Dokonujemy wlewki do gardła 0,51 alkoholu (w przeliczeniu na czysty spirytus), używając do tego celu szklanego naczynia bądź też przykładając bezpośrednio do ust wierzchołek szyjki butelki, w której płyn ten jest zmagazynowany. Po dokonaniu tego zabiegu, w celu sprawdzenia jego skuteczności, siadamy za kierownicą samochodu – obojętnie – ciężarowego bądź osobowego i ruszamy przed siebie. (Jeśli ma to być próba najwyższej klasy, z wlewką i sprawdzeniem jej skuteczności czekamy do nocy albo do zimowej ślizgawicy).

Efekt: Może być ich kilka: na przykład lekarz ogólny na podstawie oględzin wystawia nam świadectwo zgonu albo lekarz więzienny kieruje nas na oddział inwalidów, albo też nic się nie dzieje, ponieważ mieliśmy szczęście trafić na oszusta, który w butelce z naklejką wódki czystej sprzedał nam czystą wodę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>