Zabiegi na ciało, które zapewni medycyna estetyczna

Do najbardziej popularnych zabiegów, które realizowane są w medycynie estetycznej zaliczyć można zabiegi na twarz oraz ciało. Pozwalają one na zapewnienie najbardziej widocznych efektów a także są to bardzo skuteczne oraz innowacyjne zabiegi. Jednocześnie medycyna estetyczna kraków pozwala obecnie zapewnić również wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, sprawdzonych preparatów, co znów pozwala również na zapewnienie pacjentom zarówno komfortu wykonywania zabiegów a także bezpieczeństwa. Przy takich zabiegach jak lipo kontour jest to szczególnie ważne, gdyż w zabiegu stosowane są zarówno silnie działające substancje. Pozwalają one na redukowanie komórek tłuszczowych poprzez stosowanie substancji, które pozwala na skuteczne rozpuszczanie komórek tłuszczu. Zabiegi pozwala na usuwanie fałdek tłuszczu między innymi na bocznych, przednich, tylnych powierzchniach ud, ramion, a także na pośladkach, na brzuchu, na biodrach, plecach. Efekty zabiegu są bardzo spektakularne, ale zabieg realizowany jest w seriach na określoną okolicę ciała, gdzie dopiero po zakończeniu jednej serii zabiegów można rozpoczynać wykonanie zabiegu w innych obszarach ciała.

Medycyna estetyczna w Krakowie

Przy realizowaniu poprawy wyglądu skóry jedną z bardziej skutecznych metod odmłodzenia skóry jest stosowanie mezoterapii igłowej. Natomiast jednym zabiegów stosowanych na ciało jest mezoterapia bezigłowa. Zastosowanie zabiegu pozwala na zapewnienie redukowanie cellulitu. Przy tym zabiegu stosowana jest bardzo nowoczesna technologia laserowa a jednocześnie impulsy elektryczne. Pozwala to na zapewnienie aktywacji procesów fizjologicznych, które są naturalne dla tkanek, a które pozwalają na włączenie się procesów drenażu limfatycznego oraz lepszego ukrwienia. Zabieg, który realizuje medycyna estetyczna kraków, wykorzystuje również innowacyjną metodę realizowania zabiegów, którą jest aquaforeza. Jest to technika zabiegowa, która pozwala na skuteczne rozprowadzanie równomiernie substancji, które odpowiadają za aktywację tkankę. Jest to zabieg, który realizowany jest w różnych seriach zabiegach, które dopasowywane są do indywidualnych potrzeb pacjentów. Zabieg pozwala na uzyskanie efektów po zastosowaniu połowy sesji zabiegowych a jednocześnie sam zabieg nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Medycyna estetyczna – Kraków

W medycynie estetycznej regularnie pojawiają się zarówno nowe metody zabiegowe a także preparaty. Co jakiś czas pojawiają się również innowacyjne urządzenia, które znów pozwalają na zapewnienie korzystania przy zabiegach z nowych technologii. Jednym z takich zabiegów jest terapia elektro-akustyczna, która pozwala na zapewnienie bezinwazyjnego ujędrniania skóry ciała. Jest to możliwe poprzez zapewnienie aktywizacji procesów eliminacji złogów oraz modelownia kolagenu. Ten zabieg medycyna estetyczna kraków może stosować dzięki połączeniu jednoczesnego używania fal akustycznych oraz elektrycznych. Przy zabiegu stosowana jest specjalna głowica, która pozwala na zapewnienie oddziaływania fal na wyznaczony obszar. Jednocześnie terapia może być łączona z innymi zabiegami oraz terapiami, w tym z lipo kontour, co pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej rozległych rezultatów usuwania cellulitu oraz fałdek tłuszczu a jednocześnie poprawienie wyglądu skóry poprzez aktywizowanie wielu naturalnych procesów w samej skórze, które poprawiają jej funkcjonowanie. Terapia elektro-akustyczna jest również zabiegiem, który trwa bardzo krotki czas, czyli pojedynczy zabieg to jedynie lekko ponad piętnaście minut.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>